فروش ویژه!

تستیک عربی دهم مشاوران آموزش

52,000 تومان 41,600 تومان

عنوان:تستیک عربی دهم انسانی
ناشر:مشاوران آموزش
مولف:بهروز حیدربکی
نوبت چاپ:اول ۱۳۹۸
قیمت:۵۲۰۰۰
تعداد صفحه:۱۹۲

شناسه محصول: 978600218234-0

تستیک عربی دهم انسانی مشاوران آموزش

کتابی برای پرکاری تستی

برخی از دانش‌آموزان، مطالب درسی را در مدرسه یاد می‌گیرند و از تست به عنوان یک ابزار یادگیری استفاده می‌کنند و ابتدا تست کار می‌کنند.

این دانش‌آموزان، این ترتیب را در یادگیری دارند: یادگیری در مدرسه + پرکاری تستی+ رفع اشکال به کمک پاسخ‌های تشریحی +مراجعه به درسنامه برای مرور طبیعی است که این دانش‌آموزان بهتر و بهتر مطالب را یاد خواهند گرفت و به نظر می‌رسد که نتایج درخشان‌تری در آزمون‌های چهارگزینه‌ای نیز بگیرند.

تستیک یعنی چه؟!

تست +تیک

یادگیری از طریق تست جسارت نیز می‌خواهد این یادمان باشد. جسارت می‌خواهد چون ممکن است از حجم تست‌هایی که پاسخ آن را نمی‌دانیم یا پاسخ تست را اشتباه زده باشیم، بترسیم و در این صورت باز برویم و فقط درسنامه بخوانیم. امانترسید.

یادتان باشد تکرار دوبارۀ درسنامه به شما کمکی نمی‌کند و تنها باعث می‌شود آرام شوبد.

از بهترین روش مطالعه تستیک عربی دهم انسانی یادگیری با تست است. این کتاب را برای دانش‌آموزان و دبیران علاقه‌مند به تست تهیه کرده‌ایم. هرچند همراه این کتاب درسنامه‌ای که مطالب را آموزش می‌دهد اما پیشنهادمان ابتدا کار تستی است، سپس استفاده از درسنامه.

 

در لابه لای درسنامه تمرین و نمونۀ تستی گذاشتم تا مطالب برایتان جا بیفتد.

در درسنامۀ قواعد دو قسمت متفاوت هم خواهید دید: «ریزه‌کاری‌ها» که بیان نکات تستی در محدودۀ کتاب درسی است و «تیزشیم» که نکاتی فراتر از سطح کتاب را مطرح می‌کند که در حل تست‌ها کمک حالتان خواهند بود.

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تستیک عربی دهم مشاوران آموزش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن