%25-

جامعه شناسی جامع مهر و ماه

126,750 تومان

جامعه شناسی جامع مهر و ماه (بانک تست)
مولفان: آزیتا بیدقی، پیمان بیگدلی, علیرضا حیدری
انتشارات: مهر و ماه
قیمت: 169.000 تومان
سال چاپ: 1400

جامعه شناسی جامع مهر و ماه

مولف کتاب درسی جامعه شناسی آزیتا بیدقی برای اولین بار دست به تالیف کتاب کمک آموزشی زد.

ویژگی های این کتاب؛

می دونیم که این روزها سرشار از بیم و امید هستی و حسابی به فکر درس و کنکور. ما هم برای اینکه بهت کمک کنیم و اینجا هستیم تا دیگه هیچ نگرانی ای نداشته باشی. اما این رو بدون که درس خوندن برای کنکوره میتونه پر از اتفاقات مهم دیگه برات باشه.

روحيۀ تلاش گری، خستگی ناپذیری، امید، استقاست، دوراندیشی و کلی ویژگی خوب دیگه رو می تونه تو وجود تو زنده کنه.

اگه بتونی امسال، بذر این خصوصیات خوب رو در اوجود خودت بکاری، مطمئن باش که می تونی سال های دیگه از نمراتش استفاده کنی اما بالاخره بعد از مدت ها زحمت و تلاش تیم خوب و قوی مهروماه و هومان کتاب بانک تست جامعه شناسی چاپ شد.

ما تو این کتاب سعی کردیم به مجموعه کامل از سؤال های هر درس رو برات جمع آوری کنیم تا با  خوندن اونا نتونی همه نکات و مطالب درس رو دوره کشی و خودت رو کاملا محک بزنی همون طور که می دونی با تغییر کتاب ها، برای کنکور نظام جديد ، منابع کمک درسی و تست های کمی وجود دارد، برای همین شهر به تست می تونه خیلی ارزشمند باشد.

چطور تست بزنیم؟

پس از هر سؤال، به طور کامل استفاده کن، اونا رو تحلیل کن و نکاتش رو استخراج کن و به قول معروف و قسمت ها رو نسوزون تست های این کتاب، سطح بندی شده و می تونی مرحله به مرحله، از آسون به سخت جلو پری و هر مرحله، قوی و قوی تر بشی.

اول باید درس رو به خوبی از روی کتاب یا کتابنامه جلد دوم همین کتاب مطالعه کتی، بعد بیای سراع تست های سطح بعدی.

تست هایی که غلط میزنی رو می تونی علامت بزنی تا در آینده، باز هم اونا رو مرور کنی و نکته ای که از خاطرت رفته بوده رو دوباره یادآوری کنی البته همانطور که در بالا اشاره کردم به زودی جلد دوم این کتاب هم منتشر میشه که توش یه کتابنامه و درسنامۀ خیلی خیلی خوب و کامل از همه دروس جامعه شناسی تهیه کردیم که به نمونه از اون رو می تونی تو همین کتاب ببینی دوست من!

از خدا می‌خوام که به زودی موفقیتت رو نه فقط در کنکور، بلکه در همه مراحل زندگی ببینم. 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “جامعه شناسی جامع مهر و ماه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن