جامعه شناسی هدفدار پایه 11 مشاوران آموزش

42,000 تومان

عنوان کتاب: جامعه شناسی یازدهم (هدفدار)
انتشارات: مشاوران آموزش
مولفین: وحید تمنا- فروغ نجمی تیموریان- زهرا وکیلی- آزاده احمدی- سیمین فرجی
نوبت چاپ: پنجم 1397
شابک: 8-085-218-600-978
تعداد صفحات: 200

 


کتاب جامعه شناسی یازدهم که پیش روی شماست سعی کرده با ارایه مطالب جدید و با دیدگاه های متنوع به بررسی ابعاد جامعه شناسی بپردازد تا بتواند نیاز دانش آموزان در زمینه کسب دانش جامعه شناسی را تامین کند و آنها را راغب و علاقمند به ادامه و افزایش اطلاعات خود در این زمینه نماید.

هر درس این کتاب شامل پنج قسمت می باشد که در آن سعی شده تمامی محتوا به همراه پرسش های متنوع در اختیار دانش آموز قرار بگیرد. بخش خلاقانه کتاب تحت عنوان مجله جامعه شناسی برای آشنا شدن هرچه بهتر و بیشتر و یادگیری با کیفیت تر در ارتباط با مفاهیم درسی برای دانش آموز در نظر گرفته شده است. هدف این بخش علاوه بر یادگیری بهتر آشنا شدن هرچه بیشتر با دنیای پیرامونتان است تا افق دید گسترده تری نسبت به جامعه جهانی و مسایل گوناگون موجود در آن به دست بیاورید.

در قسمت پرسش های کنکوری و تالیفی با توجه به نوع سوال نامی برای آن گذاشته ایم (مفهومی- کنکاشی- ترکیبی و …)؛ هدف از این کار آشنایی دانش آموز با انواع مختلف سوال و آسان تر شدن یادگیری است.

دو روش مطالعه مفید برای یادگیری جامعه شناسی یازدهم:

  1. ابتدا یک درس را از روی کتاب درسی بخوانید و سپس درسنامه ما را مطالعه کنید. با این دیدگاه که مطالب جدیدی که ما در درسنامه آورده ایم چه مطالبی است.بااین روش متوجه می شوید که مطالبی که در متن کتاب درسی ندیده بودید چه مطالبی هستند. هرگاه با نیت و قصد قبلی عملی را انجام دهید آن عمل نتیجه بهتر خواهد داد.
  2. وقتی پرسش های امتحانی و تست های کل این کتاب را درس به درس و پاسخ می دهید یا بعد از مدتی برای دوره دوباره پاسخ می دهید این روش را به کار گیرید: با هر پرسش بلافاصله برگردید و پاسخ تشریحی را بخوانید. پاسخ تشریحی را طوری نوشته ایم که شما عملا با مطالعه آن درس را مرور خواهید کرد.

ویژگی های کتاب مشاوران:

  • درسنامه جامع و کامل
  • ۱۰۴۵ پرسش امتحانی درس به درس
  • ۴۲۲ پرسش چهارگزینه ای
  • مجله جامعه شناختی (برای آگاهی بیشتر و لذت بردن از جامعه شناسی)
  • پاسخ های تشریحی
  • مرور و جمع بندی

 

وزن 440 g

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “جامعه شناسی هدفدار پایه 11 مشاوران آموزش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن