-20%

جغرافیا جامع کنکور ۹۹ مشاوران آموزش

55,000 تومان 44,000 تومان

عنوان:جغرافیا جامع کنکور ۹۹(۱۰,۱۱,۱۲)
ناشر:مشاوران آموزش
مولف:ریحانه لطفی، الناز گنجکار
نوبت چاپ:اول_۱۳۹۸
قیمت:۵۵۰۰۰
تعداد صفحه:۲۴۰

شناسه محصول: 978600218240-1

  • توضیحات
  • نظرات (0)

توضیحات

جغرافیا جامع کنکور ۹۹ مشاوران آموزش منتشر شد:

جغرافیا جامع کنکور (۱۰٫۱۱٫۱۲) با ویژگی:

-درسنامه‌های کاربردی و کامل
-بیش از ۱۲۰۰پرسش چهارگزینه‌ای

-پاسخنامه کاملا تشریحی 

چرا باید جغرافیا خواند؟

در میان علوم گوناگون، انسانی از جایگاه ویژه‌ و اهمیتی خاص برخوردار هستند و در میان دروس علوم انسانی، یکی از درس‌هایی که ابعاد گوناگونی را تحت پوشش قرار می‌دهد و برای پی بردن به عناصر تاثیرگذار بر زندگی انسان نیاز است آن را مورد مطالعه قرار داد؛جغرافیا است.

جغرافیا به شما در درک بهتر ارتباط انسان با طبیعت کمک می‌کند و نقش طبیعت در تغییرات اساسی زندگی را برای شما تحلیل می‌کند.

جغرافیا جامع کنکور ۹۹ مشاوران چه کمکی به ۱۰۰ زدن جغرافیا در کنکور می‌کند؟

درسنامه این کتاب شامل تمامی مباحث مهمی است که در کتاب درسی مطرح شده‌اند به طوری که هیچ  نکتۀ مهمی از قلم نیفتاده است. تکمیل کنندۀ  این مباحث، تست‌هایی هستند که جهت آشنایی با تست‌های کنکور سراسری طراحی شدند .

دانش‌آموزان محترم در نظر داشته باشند که ابتدا باید درسنامۀ هر درس را به طور دقیق خوانده و سپس با پاسخ به تست‌ها، فرآیند بادگیری را کامل نمایند.

یکی از مواردی که در درسنامه‌های این کتاب تلاش شده رعایت شود، ارائۀ مفاهیم با تصاویر مرتبط در کتاب و گاه خارج از کتاب برای درک بهتر مفاهیم است.

این کتاب علاوه‌بر دانش‌آموزان، می‌تواند مورد استفادۀ معلمان گرامی تیز قرار گیرد. درسنامه‌های این کتاب شکل ساده و طبقه‌بندی شدۀ تمامی مطالبی هستند که در کتاب درسی بیان شده‌اند.

نحوۀ طراحی تست‌های جغرافیا جامع کنکور ۹۹ به‌گونه‌ای بوده که هیچ مطلب مهمی که ارزش سوال داشته باشد، از قلم نیفتاده است. در طراحی سوالات سعی شده است تا له سوالات مفهومی و سوالاتی که در پی نمایاتدن رابطۀ دو یا چند اندیشۀ کلیدی هستند، توجه بیشتری شود.

رویکرد که در سال‌های اخیر توسط طراحان سوالات کنکور نیز بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “جغرافیا جامع کنکور ۹۹ مشاوران آموزش”