علوم و فنون ادبی پایه 10 مشاوران آموزش

48,000 تومان

نام کتاب: علوم وفنون ادبی دهم (هدفدار)
انتشارات: مشاوران آموزش
مولف: معصومه سلیمی
نوبت چاپ: هشتم سال 1397
شابک:5-086-218-600-978
تعداد صفحات: 152


در کتاب های هدفدار علوم و فنون پایه 10 مشاوران آموزش این نکته های مهم مورد نظر بوده است:

  •  درست خواندن شعر
  •  تحلیل متن

به این منظور در این کتاب سعی کرده ایم دانش آموزان را به سوی ادای درست کلمات سوق داده و تمام ادبیات موجود در کتاب درسی را تحلیل کرده تا روش صحیح برخورد با متون را یاد بگیرند. در بخش آرایه ها ، تعلیم به صورت روشمند و مقایسه ایی انجام شده است. تست هایی کنکوری و تالیفی متناسب با تمام مباحث موجود در کتاب است و مهمترین مباحث موجود در کتاب است و مهمترین مباحث تاریخ ادبیات و سبک شناسی را هدف قرار داده و با طرح جداول، شیوه ای منظم در ارائه مباحث این بخش ها را نشان داده ایم.

ویژگی های کتاب علوم و فنون پایه 10 مشاوران:

• درسنامه جامع و کامل
• تحلیل بیش از ۳۰۰ بیت بر پایه قلمروهای سه گانه
• چینش هدف دار پرسش ها و تست ها
• ۶۷۲ پرسش چهار گزینه ای و تشریحی
•  همراه با پاسخنامه تشریحی

و الگوهای تستی: این الگوها را کشف کرده ایم و با روشی موثر آموزش داده ایم.

 

در واقع این کتاب چند مبحث را در خود جای داده است: «تاریخ ادبیات»، «سبک‌شناسی»، «عروض و قافیه» و «آرایه‌های ادبی»

در سبک شناسی با انواع مختلف سبک‌های ادبی و تاریخ ادبیات فارسی آشنا می‌شوید. در عروض و قافیه که از شیرین‌ترین مباحث ادبیات است، وزن و موسیقی شعر می‌آموزید و در بخش آرایه‌ها، زیبایی و ظرافت ادبی شاعران را مشاهده می‌کنید. عظمت شاعرانی همچون: سعدی، حافظ و مولانا را بیشتر و تخصصی‌تر درک می‌کنید و می‌بینید که هر شاعر و نویسنده چگونه اثری ارائه کرده است.

در کتاب علوم و فنون دهم سعی شده است علاوه‌بر آموزش و تعلیم و فنون، ذوق ادبی شاعران و نویسندگان بزرگ را به شما نشان دهیم.

علاوه‌بر  آن کتاب شامل بیش از 600 سوال تشریحی و تستی با پوشش‌دهی مناسب و منطبق با آخرین تغییرات کتاب درسی است که می‌تواند در آزمون‌های کلاسی مورد استفاده قرار گیرد و هم در آزمون‌های آزمایشی.

بخش مهم این کتاب را «چاله چوله» تشکیل می‌دهد. «چاله چوله» همان ناهمواری‌هایی است که در درس عموما با عنوان « نکات» از سمت دبیران ارائه می‌شود. اغلب این نکات خارج ار کتاب درسی است یا در درس بسیار مختصر به آن اشاره شده است و دانش آموز نیاز دارد که درباۀ آن بیشتر بداند تا بتواند بیشترین بازدهی را در آن درس داشته باشد.

در پایان هر فصل کتاب علوم و فنون ادبی دهم سوالات امتحانی با انتخاب برترین و مهم‌ترین قسمت‌های هر درس قرار داده شده است تا سنگ محکی برای سنجش آموخته‌های آن فصل باشد.

 

وزن 350 g

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “علوم و فنون ادبی پایه 10 مشاوران آموزش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن