-20%

فلسفه دوازدهم مشاوران آموزش

49,000 تومان 39,200 تومان

عنوان:فلسفه دوازدهم هدفدار
ناشر مشاوران آموزش
مولف:احمد خداداد حسینی
نوبت چاپ: اول ۱۳۹۸
عنوان:فلسفه۱۲
قیمت:۴۹۰۰۰
تعداد صفحه:۲۲۴

شناسه محصول: 9786002182449
  • توضیحات
  • نظرات (0)

توضیحات

فلسفه دوازدهم مشاوران آموزش پس از انتظار دانش آموزان و دبیران منتشر شد.

کتاب جامع فلسفه۱۲ مشاوران آموزش شامل :

درسنامه و پرسش های چهارگزینه ای است و علاوه بر آن قطعا شب های امتحان را از یاد نبرده ایم وبرای آن شب ها نیز پرسش های امتحانی هر درس را تالیف کرده ایم. خیالتان راحت که با پاسخ های تشریحی به گره گشایی های ذهنی دانش آموزان رفته ایم تا از ابهام خارج شوند و در انتها مرور و جمع بندی هر مبحث را داریم

مولفان فلسفه دوازدهم به منظور تسلط دانش‌آموزان به روش‌های تست‌زنی و آشنایی آنها با نکات تستی، تعداد بسیاری پرسش‌های چهار‌گزینه‌ای (سراسری، تالیفی، مفهومی، حافظه‌ای و کنکاشی) به کتاب اضافه نموده‌اند. به جهت برطرف کردن نیاز دانش‌آموزان و عدم احتیاج آنها به منبعی دیگر، پاسخنامه‌های تشریحی این سوالات، به پایان کتاب پیوست شده است.
و مهم ترین نکته مشاوره های درسی برای هر درس و خوانش آن درس است .

درسنامه جامع و کامل
پاسخ به پرسش ها و تمرینات کتاب درسی
۶۵۲تست چهار گزینه ای

درسنامه دارای بخش‌های مختلف است: در بخش «ریزه‌کاری» دقیقا ریزه‌کاری‌های هر موضوع را آورده‌ام تا بر تمام مسائل احتمالی مسلط شوید. در بخش «سین جیم» تست گذاشته‌ام تا لا بهلای درسنامه، سبک و سیاق سوالات کنکور را ببینید. در بخش تست‌‌‌‌‌‌ها، ابتدا یکسری سوالات ساده قرار دادم تا یکبار دیگر، خلاصه‌وار، درسنامه را مرور کنید. اگر از عهدۀ همین دست‌گرمی‌ها برنیامدید، برگردید و یکبار دیگر، درسنامه را با دقت بخوانید. سوالات بخش «استاندارد» از ساده تا سخت هستند و سوالات کنکوری را هم لا به لای آنها گذاشته‌ام. یکبار حل تمام تست‌ها مانند یکبار خواندن کامل درسنامه است شک نکنید!

پاسخنامه فلسفه دوازدهم را هم فراموش نکتید، حتی پاسخ سوالاتی را که درست جواب داده‌اید، یکبار بخوانید. شاید نکته جدیدی دست‌گیرتان شد.

سعی کرده‌ام درسنامۀ کتاب خیلی خیلی کامل باشد و تمام نکات سخت کتاب را با توضیحات دقیق قابل فهم کنم.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “فلسفه دوازدهم مشاوران آموزش”