فروش ویژه!

پک تیزشیم مشاوران آموزش

216,000 تومان 151,000 تومان

پک کامل کتاب های تیزشیم (کنکور۹۹)

پک تیزشیم شامل ۷ جلد از کتاب های تیزشیم (ویژه جمع بندی کنکور۹۹ +تست های سطح بالا) می باشد.

پک تیزشیم مشاوران آموزش

پک کامل کتاب های تیزشیم (کنکور۹۹)

پک تیزشیم شامل ۷ جلد از کتاب های تیزشیم (ویژه جمع بندی کنکور۹۹ +تست های سطح بالا) می باشد

۱-تیزشیم روانشناسی

۲-تیزشیم ریاضی

۳-تیزشیم اقتصاد

۴-تیزشیم زبان انگلیسی

۵-تیزشیم جامعه شناسی

۶-تیزشیم فارسی

۷-تیزشیم تاریخ و جغرافیا

تیزشیم یعنی همراهتان هستیم تا هر لحظه که خسته شدید از تیز کردن ذهن‌تان، با تست‌ها و پاسخ‌ها و درسنامه نقش «فلفلی را بازی کنیم» که شما می‌خورید و می‌دوید از بس می‌سوزاندتان!

تیزشیم یعنی کوتاه نیا! یعنی قبول نکن اگر تا سال قبل در ذهن همکلاسی‌ها و معلم‌ها دانش‌آموز کندی تصور می‌شدی امسال هم همین‌طور قرار است باشد.نه! تیزشیم یعنی جنگجو باش! کوتاه نیا!

تیزشیم بعنی جنگجویی که همبشۀ دقیقۀ ۹۰ گل می‌زند و بعد از این که بازی تمام شد، غصه می‌خورد در حین بازی همیشه می‌جنگد و به خودش اجازه نمی‌دهد که حین بازی غصه بخورد. چرا که می‌ داند هر لحظه احتمال نتیجه گرفتن وجود دارد.

تیزشیم یعنی حتما بدو! همین‌طور یک جا بمانی که تیز نمی‌شوی…

پک تیزشیم مشاوران آموزش

تیزشیم مجموعه‌ای است از تست‌هایی که پیش‌بینی سوال‌هاس احتمالی و نمونۀ کنکوری درس‌های هر پایه را کرده است؛ به‌گونه‌ای که در هر سال و برای هر درس ۵ نمونۀ سوال کنکوری طرح شده است تا بتوانید خود را به راستی سنجش کنید که آیا مطلب آن درس و آن مثال را به شیوۀ کنکوری آموخته‌اید یا خیر!

موضوع تست‌ها طوري انتخاب شده‌اند که در درجۀ اول شما را مرحله به مرحله با مفاهيم کتاب درسي آشنا کنند و در درجۀ دوم تست‌ها طوري طراحي شده‌اند که شما از يک تست چندين مطلب را ياد بگيريد،

در نتيجه با زدن يک تست، چندين تست را ياد گرفته‌ باشيد و در درجة سوم، تست‌ها هر کجا که نويسنده مي‌دانسته است که شما نياز به راهنمايي براي حل تست داريد، برايتان کنار تست، خط راهنماي آن تست را نوشته است که شما برخورد درست با تست را ياد بگيريد و البته اين خط راهنما شامل پاسخ به تست نمي‌شود؛ بلکه دربرگيرندة ياددهي ايدۀ حمله به تست است و همين موضوع اين کتاب را براي شما کاربردي و براي من جذاب مي‌کند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پک تیزشیم مشاوران آموزش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن