فروش ویژه!

پک کامل کتاب های تیزشیم مشاوران

114,000 تومان 91,200 تومان

مجموعه‌ تیزشیم تست‌هایی که پیش‌بینی سوال‌های احتمالی و نمونۀ کنکوری درس‌های هر پایه را کرده است؛ به‌گونه‌ای که در هر سال و برای هر درس 5 نمونۀ سوال کنکوری طرح شده است تا بتوانید خود را به راستی سنجش کنید که آیا مطلب آن درس و آن مثال را به شیوۀ کنکوری آموخته‌اید یا خیر!

انتشارات مشاوران آموزش کتاب‌های تیزشیم (جمع‌بندی و تست حرفه‌ای) را اخیراً ویژه داوطلبان کنکور و دانش‌آموزان پایه 12 منتشر شده است و تیم تألیف انتشارات مشاوران آموزش در صدد است قدرت تست‌زنی و تسلط دانش‌آموزان را در حل مسائل افزایش دهد.

 

تیزشیم‌ها کتاب‌های سطح بالا هستند که شامل:

تیزشیم روانشناسی

درسنامه‌ای جامع و کاربردی می ‌باشد که در عین جامعیت، خلاصه و مفید می‌باشد.

موضوع تست‌ها طوري انتخاب شده‌اند که در درجة اول شما را مرحله به مرحله با مفاهيم کتاب درسي آشنا کنند و در درجة دوم تست‌ها طوري طراحي شده‌اند که شما از يک تست چندين مطلب را ياد بگيريد و در نتيجه با زدن يک تست، چندين تست را ياد گرفته‌ باشيد

تیزشیم ریاضی و آمار

درس نامه ی کامل اما جمع و جور

تستهای مبحثی و چالشی

بیش از ۴۰۰ تست سطح بالا

تیزشیم اقتصاد

این کتاب تمام نکاتی را که ممکن است از دید شما پنهان بماند را به شما عرضه خواهد کرد و در ازای آن فقط وقت کمی را از شما تقاضا می‌کند.

اقتصاد یکی از آن درس هایی است که در دوران متوسطۀ دوم یکبار در سال دهم به دانش آموزان ارائه می شود و تا سال کنکور کنار گذاشته می شود؛ فاصله ای که این بین افتد و فراموشی دروس، دانش آموزان را نسبت به این درس باید تبدیل به آدم هایی  بکند که به این درس حمله می کنند.

تیزشیم زبان انگلیسی

این کتاب انگلیسی (10.11.12)
درس نامه ی کامل اما جمع و جور
تستهای مبحثی و چالشی
750 تست سطح بالا

تیزشیم یعنی همراهتان هستیم تا هر لحظه که خسته شدید از تیز کردن ذهن‌تان، با تست‌ها و پاسخ‌ها و درسنامه نقش «فلفلی را بازی کنیم» که شما می‌خورید و می‌دوید از بس می‌سوزاندتان!

 مجموعه‌ تیزشیم برای رسیدن به درصد ۱۰۰ در کنکور سراسری

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پک کامل کتاب های تیزشیم مشاوران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن