جغرافیا پایه کنکور 10 و11 مشاوران آموزش

55,000 تومان

عنوان: جغرافیا ۱۰ و۱۱( پایه کنکور)
ناشر: مشاوران آموزش
مولفین: ریحانه لطفی، الناز گنجکار
نوبت چاپ: ۱۳۹۹
قیمت: ۵۵۰۰۰
تعداد صفحات: ۱۶۸
تعداد تست:۹۳۰


مواردی که دربارۀ کتاب جغرافیا جامع کنکور  (دهم و یازدهم) مشاوران آموزش باید بدانیم:

کتاب های درسی نظام جدید به سمت مفهومی شدن پیش رفته است در واقع آموزش و پرورش قصد دارد که دانش آموزان علوم انسانی به جای تکیه بر حافظه تکیه بر مفاهیم و کاربرد آن داشته باشند. طراحان کنکور همین نگاه را در تست ها پیاده کرده اند و رویکرد این کتاب هم بی شک به سمت مفهومی تر شدن رفته است.

در این کتاب تلاش شده است به سوالات مفهومی، چند پاره و حتی گاهی تطبیقی پرداخته شود و از سوی دیگر با تطبیق سوال های کنکور چندین سال اخیر نظام قدیم پیشینه ای هم از کنکور جغرافیا ساخته ایم.

بخشی از ویژگی های کتاب جامع هدفدار جغرافیا؛ انتشارات مشاوران آموزش

 1. درسنامه تصویری
 2. امروزه کاربرد تصاویر در آموزش و یادگیری بیشتر مورد توجه است و وجود تصاویر در کتاب های درسی و کمک آموزشی موجب تسهیل یادگیری می شود. بر اساس نظریه “بار شناختی” هر چه اندازه تصاویر با دقت بیشتری مرتبط با موضوع طراحی شده باشند و موارد نا مرتبط با آن کمتر باشد تاثیر بهتری در یادگیری خواهد داشت و بر اساس نظریه دیگر استفاده از تصاویر در کتاب ها به منزله این است که مطالب دوبار ارائه شده و میزان یادگیری و عملکرد افزایش می یابد. این مهم در کتاب جامع هدافدار کنکوری جغرافیا انتشارات مشاوران آموزش در حد امکان رعایت شده است.
  تبدیل تصاویر و نقشه ها به به تست:
 3. در کتاب جامع کنکور جغرافیا پایه (۱۰ و ۱۱) مشاوران آموزش که با نام مجموعه هدفدار منتشر شده است، تصاویر و نقشه هایی وجود دارد که به احتمال قوی در کنکور از آن قسمت کتاب¬ها سئوال طرح شود. همانند کنکورهای سابق؛ همه این تصاویر و نقشه¬ها علاوه بر توضیحات کامل، این تصاویر و نقشه ها سئوال به صورت سئوالات تستی آورده شده است. برای مثال در کتاب جغرافیا ۱ درس ۳، صفحه ۱۴، شکل ۱ نقشۀ موقعیت جغرافیایی ایران آورده شده است و این نقشه در کتاب جامع کنکوری در صفحۀ ۲۲، شکل ۱، علاوه بر اینکه نقشه موقعیت جعرافیایی ایران را نشان می¬دهد در راستای توضیحات تکمیلی نقشه، نشانگر موقعیت ریاضی کل ایران است.
 4. در قسمت سوالهای کنکور و تکمیلی علاوه بر سوالهای تستی متعددی که در مورد این مبحث آورده شده است، خود نقشه به صورت سوال تستی آورده شده است (دقیقاً سوال ۸۳ کتاب جامع کنکور).
 5. در بخش پاسخ تشریحی کتاب، جواب سئوال مجددا به صورت کامل توضیح داده شده و علاوه بر آن صفحۀ کتاب درسی که سوال از آن طرح شده، ذکر شده است که اگر دانش‌آموز بخواهد توضیحات را به طور کامل از کتاب درسی بخواند، بتواند به راحتی به کتاب مراجعه کند.

در این کتاب چه عناوینی می یابیم؟

 • پیش بینی سوالات از تیپ تصاویر و نقشه ها
 • پوشش کامل نقشه ها و تصاویر در قالب تیپ سوالات احتمالی
 • توضیح کامل نقشه در پاسخ تشریحی
 • ذکر آدرس متن کتاب درسی، مرجع تست جهت مطالعه و ارجاع
 • درسنامه جامع
 • ۸۶۹ پرسش چهارگزینه ای
 • جداول مقایسه ای
 • پاسخ های تشریحی
 • جدول اعداد انسانی
وزن 500 g

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “جغرافیا پایه کنکور 10 و11 مشاوران آموزش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالا بروید