پک کامل پایه 12 کنکور 99 مشاوران آموزش

583,000 تومان

این پک به زودی در این سایت ارائه خواهد شد.


انتشارات مشاوران آموزش به زودی کتاب های پایه 12 ویژه کنکور 99 را به چاپ رسانده و پک کامل این کتاب‌ها با تخفیف ویژه ارائه خواهد شد.

مجموعه کتاب‌های پایه 12 مشاوران آموزش شامل :

هدف این پک آمادگی شما برای آزمون سراسری سال 99 است و طراحی این کتاب به گونه ای است که نه تنها با اهداف کتاب درسی شما همسو باشد که به بهترین شکل بتواند در روند آماده سازی برای کنکور یاری کند. در هر بخش هر آنچه برای آمادگی کامل شما برای آزمون سراسری نیاز دارید آمده است. برای مثال بخش واژگان علاوه بر بیان همه واژگان درسی چه آنها که در متن درس و واژه نامه پایان درس وجود دارد و چه آن هایی که در بخش تمرین های کتاب درسی به شکل پاورقی امده است هر کلمه را در جمله هم بیان کرده ایم تا هم یادگیری راحتتر شود و هم قوائد به طور مستقیم بیان شود.

 

با توجه به اینکه در نیمسال دوم قرار داریم و خیلی از دانش آموزان دغدغه کنکور را دارند و از طرفی هم کتاب های نظام جدید آموزش و پرورش مفهومی شده اند و دانش آموزان نیاز دارند تا از کتاب های کمک آموزشی استفاده نمایند ما در این سایت کتاب های انتشارات مشاوران آموزش _ناشر تخصصی علوم انسانی- را بارگذاری کرده ایم و کتاب جامعه شناسی دوازدهم یکی از پرفروش ترین کتاب ها در بین سایر ناشرین می باشد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پک کامل پایه 12 کنکور 99 مشاوران آموزش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن