داوطلبان  کنکور سراسری 98  برای شرکت در آزمون مذکور نیازمند دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۹۸ هستند .

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سال 98 از روز یكشنبه مورخ 9 تیر لغایت روز چهارشنبه مورخ 12 تیر ماه اعلام شده است . در حال حاضر کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 98 منتشر شده و بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است .

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 98

با توجه به ادغام ثبت نام کنکور سراسری 98 و ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 98 برای کلیه متقاضیان دانشگاه های سراسری اعم از دوره های روزانه ، شبانه ، پیام نور ، غیرانتفاعی ، پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد یک کارت ورود به جلسه کنکور سراسری منتشر می شود . تمامی داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه خود باید وارد سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org شوند و از منوی سمت راست سراسری را انتخاب کنند در صفحه اصلی روی اولین لینک با عنوان ” کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸ ” کلیک کنند . داوطلبان با 4 روش می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام داشته باشند .

روش اول : در این روش شما می توانید با وارد کردن شماره پرونده و کد رهگیری موجود در رسید ثبت نامی اولیه کنکور سراسری خود ، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید .
روش دوم : در این روش شما با وارد کردن شماره پرونده و کد ملی خود می توانید کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید .
روش سوم : در این روش شما می توانید با وارد کردن شماره پرونده و شماره داوطلبی خود کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید .
روش چهارم : در صورتی که داوطلب هیچ یک از اطلاعات رسید ثبت نامی خود را در دسترس ندارد می تواند در این روش با وارد کردن شماره سریال شناسنامه و شماره شناسنامه کارت ورود به جلسه خود را دریافت نماید .

جهت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 98 کلیلک نمایید.

به بالای صفحه بردن